fbpx

Zwroty

ZWROTY

Masz prawo do zwrotu każdego produktu zakupionego bezpośrednio z naszego sklepu internetowego w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Zwracany produkt musi być kompletny, wraz z akcesoriami i dowodem zakupu w oryginalnym opakowaniu z nienaruszonymi etykietami oraz naklejkami zabezpieczającymi i nadal w tym samym stanie, w jakim został odebrany. Produkty zakupione bezpośrednio w sklepie EXON muszą zostać zwrócone z powrotem do naszego magazynu, aby dokonany został pełny zwrot pieniędzy.

EXON ELECTRONICS nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty zagubione podczas wysyłki zwrotnej.

Jeśli produkt dotrze do Ciebie uszkodzony, zrób zdjęcie i skontaktuj się z nami a wtedy my będziemy reagować natychmiast.

ZASADY ZWROTÓW I WYMIANY

Jeśli nie jesteście Państwo zadowoleni z zakupu i wolelibyście otrzymać inny produkt, istnieje możliwość odesłania zakupionego przedmiotu i uzyskania zwrotu pełnego kosztu zakupu. Kwotę równą wartości produktu prześlemy na konto użyte podczas dokonywania zakupu. Aby jak najszybciej otrzymać nowy, wybrany przez Państwa produkt, prosimy o dokonanie odpowiedniego zakupu w stosownym czasie. Informujemy, że nie oferujemy usługi bezpośredniej wymiany produktów.

Uwaga: aby otrzymać zwrot kosztu zakupu danego produktu, należy zwrócić go do nas w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Aby zwrócić taki produkt lub produkty, muszą być one w oryginalnym, nienaruszonym stanie, nieużywane, a także znajdować się w oryginalnym opakowaniu. Etykiety oraz naklejki ochronne nie mogą być naruszone. Aby uzyskać zwrot kosztu zakupu, produkty zakupione na naszej stronie internetowej muszą zostać zwrócone do naszego magazynu na wskazany przez nas adres.

Oferta produktów zakupionych w trakcie kampanii promocyjnej będzie nadal obowiązywała, jeśli zdecydujecie się Państwo na wybór innego produktu. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt. Z przyjemnością Państwu pomożemy.

PROCEDURA ZWROTÓW

Jak mogę zwrócić moje zamówienie ?

Jeśli pragniecie Państwo dokonać zwrotu otrzymanego zamówienia, prosimy o kontakt. Z przyjemnością przekażemy Państwu dalsze instrukcje na ten temat.

Aby dokonać zwrotu, postępuj w sposób opisany poniżej:

Pobierz i wypełnij formularz –Pobierz tutaj
Pobrany formularz wypełnij i podpisz go załączając do zwracanego produktu.

Możesz również jednocześnie wypełniony i podpisany formularz wysłać na adres e-mail: sklep@exonone.pl
Dobrze zabezpiecz i zapakuj wysyłaną przesyłkę. Pamiętaj aby zwracany produkt był w oryginalnym opakowaniu.
Całość wyślij na adres:

Jarosław Kalwat
EXON ELECTRONICS
Bolechowice 81 B
26-052 Nowiny

WARUNKI DOKONYWANIA ZWROTÓW:

Mają Państwo możliwość dobrowolnego zwrotu zakupionego produktu w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Po tym czasie EXON nie przyjmie żadnych zwrotów dotyczących danego zamówienia. Odsyłane produkty muszą zostać zwrócone w nienaruszonym stanie. Szczegółowe zasady zwrotów dostępne są w regulaminie.

Po otrzymaniu przesyłki ze zwracanym towarem przez nasz magazyn jest ona przetwarzana i sprawdzana przed przystąpieniem do zatwierdzenia lub odrzucenia danego zwrotu.

Chociaż pracujemy tak szybko jak to możliwe, to proces zwrotu środków zgodnie z ustawą praw konsumenta może potrwać maksymalnie do 14 dni, liczone od momentu odebrania przesyłki. Będziemy wdzięczni za wyrozumiałość.

Prosimy zauważyć, że firma EXON ELECTRONICS nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty utracone podczas zwrotnej wysyłki. Dlatego zalecamy korzystanie z poczty poleconej oraz podanie nam numeru do śledzenia Państwa przesyłki zwrotnej.

Kiedy otrzymam zwrot ?

Po otrzymaniu Państwa przesyłki ze zwracanym towarem przez nasz magazyn jest ona przetwarzana i sprawdzana przed przystąpieniem do zatwierdzenia lub odrzucenia danego zwrotu.

Produkt(y) muszą zostać dostarczone w ciągu 14 dni. Towar musi być nieużywany i w oryginalnym opakowaniu, z etykietami i nienaruszonymi naklejkami zabezpieczającymi oraz w tym samym stanie, w jakim nowy zegarek został odebrany.

Jeżeli Państwa zwrot towaru zostanie zatwierdzony, otrzymają Państwo pełny zwrot kosztów zamówienia. Kiedy zwrot zostanie zatwierdzony w naszym systemie, powinien on być widoczny na Państwa koncie w przeciągu 2-3 dni roboczych.

preloader