fbpx

Kim jesteśmy?

O firmie

Jesteśmy prężnie rozwijającym się producentem elektroniki użytkowej marki EXON. Głównym naszym asortymentem są nowoczesne, inteligentne smartwatche, smartbandy, oraz dedykowane do nich akcesoria. Nasze produkty charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny, dzięki temu nasza oferta trafia doskonale w gusta szerokiego grona użytkowników mobilnej i nowoczesnej elektroniki użytkowej.

Prowadzimy sprzedaż internetową za pośrednictwem naszego sklepu internetowego www.exonone.pl oraz przez facebooka. Naszym klientom zapewniamy zawsze profesjonalną usługę oraz sprzęt z najwyższej półki w rozsądnej cenie. Oferujemy zróżnicowany asortyment skierowany dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz sportowców.

Dlaczego warto wybrać inteligentne urządzenia od nas ?

Dla nas każdy klient jest najważniejszy i do każdego klienta podchodzimy bardzo indywidualnie. Produkty marki EXON stale wkomponowują się w najnowsze trendy stylistyczne. Każdy zakupiony produkt sprawdzamy dokładnie przed wysyłką. Parujemy telefon z zegarkiem poprzez zainstalowaną na nim aplikację, sprawdzamy ładowanie i podstawowe parametry. Na koniec ustawiamy datę, godzinę oraz Polskie menu systemowe urządzenia jeśli takowe posiada.

Nie jesteśmy firmą widmo jakich jest wiele w sieci.

My istniejemy i posiadamy swoją markę, więc rozumiemy wartość jaką stanowi dla nas każdy klient, gdyż to my jako przedsiębiorcy jesteśmy zależni od niego a nie on od nas. Dlatego też klient jest najważniejszą osobą w naszym biznesie.

Dla nas zadowolenie klienta to prawdziwy priorytet i taki właśnie cel nam przyświeca. Stale zmierzamy do ciągłego rozwoju na rynku elektroniki użytkowej a bez zadowolonego w pełni spełnionego u nas zakupem klienta nie jest to możliwe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty a postaramy się zrobić wszystko co w naszej mocy, abyś jako klient był w pełni zadowolony z naszych produktów i obsługi klienta.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod wskazanymi w kontakcie numerami telefonu biura obsługi klienta lub maila, gdzie chętnie odpowiadamy na wasze pytania i staramy się udzielić zawsze profesjonalnej porady w doborze odpowiedniego dla Państwa produktu. Do każdego zamówienia dołączona jest instrukcja obsługi w języku Polskim oraz dowód zakupu.

sklep@exonone.pl696 463 066

preloader