fbpx

Kim jesteśmy?

O firmie

Jesteśmy prężnie rozwijającym się producentem elektroniki użytkowej marki EXON. Głównym naszym asortymentem są nowoczesne, inteligentne smartwatche, smartbandy, oraz dedykowane do nich akcesoria. Nasze produkty charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny, dzięki temu nasza oferta trafia doskonale w gusta szerokiego grona użytkowników mobilnej i nowoczesnej elektroniki użytkowej.

Prowadzimy sprzedaż internetową za pośrednictwem naszego sklepu internetowego www.exonone.pl oraz przez facebooka.

Naszym klientom zapewniamy zawsze profesjonalną usługę oraz sprzęt z najwyższej półki w rozsądnej cenie. Oferujemy zróżnicowany asortyment skierowany dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz sportowców.

Dlaczego warto wybrać inteligentne urządzenia od nas?

Dla nas każdy klient jest najważniejszy i do każdego klienta podchodzimy bardzo indywidualnie. Każdy zakupiony produkt sprawdzamy przed wysyłką czy łączy się on z telefonem, czy ładowana jest bateria, czy też paruje się on z telefonem poprzez bluetooth z dedykowaną aplikacją. Na koniec sprawdzamy wszystkie parametry i ustawiamy godzinę.

Nie jesteśmy firmą widmo jakich jest wiele w sieci.

My istniejemy i posiadamy swoją markę, więc rozumiemy wartość jaką stanowi dla nas każdy klient, gdyż to my jako przedsiębiorcy jesteśmy zależni od niego a nie on od nas. Dlatego też klient jest najważniejszą osobą w naszym biznesie.

Dla nas zadowolenie klienta to prawdziwy priorytet i taki właśnie cel nam przyświeca. Chcemy się prężnie rozwijać na rodzimym Polskim rynku a bez zadowolonego w pełni spełnionego u nas zakupem klienta nie jest to możliwe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty a gwarantujemy ci, że na pewno się nie zawiedziesz.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod wskazanym w kontakcie numerem telefonu biura obsługi klienta lub maila, gdzie chętnie odpowiadamy na wasze pytania i staramy się udzielić zawsze fachowych odpowiedzi. Do każdego produktu dołączona jest instrukcja obsługi w języku Polskim oraz dowód zakupu. Aby wyjść na przeciw wymaganiom klienta, możliwy jest odbiór osobisty zakupionego towaru ale w tej kwestii prosimy wcześniej o kontakt.

sklep@exonone.pl696 463 066530 371 487

×
Porównaj produkty

Porównywarka

  • No products to compare
Wyczyść wszystkie Porównaj
preloader