fbpx

Kim jesteśmy?

O firmie

Jesteśmy prężnie rozwijającym się producentem elektroniki użytkowej marki EXON. Głównym naszym asortymentem są nowoczesne inteligentne smartwatche i smartbandy. Nasze produkty charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny, dzięki temu nasza oferta trafia doskonale w gusta szerokiego grona użytkowników mobilnej i nowoczesnej elektroniki użytkowej.

Prowadzimy sprzedaż internetową za pośrednictwem naszego sklepu internetowego www.exonone.pl oraz na allegro pod nickiem ExonOne_pl

Naszym klientom zapewniamy zawsze profesjonalną usługę oraz sprzęt z najwyższej półki w rozsądnej cenie. Oferujemy zróżnicowany asortyment skierowany dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz sportowców.

Dlaczego warto wybrać inteligentne urządzenia od nas?

Dla nas każdy klient jest najważniejszy i do każdego klienta podchodzimy bardzo indywidualnie. Każdy zakupiony produkt sprawdzamy przed wysyłką czy łączy się on z telefonem, czy ładowana jest bateria, czy też paruje się on z telefonem poprzez bluetooth z dedykowaną aplikacją. Na koniec sprawdzamy wszystkie parametry i ustawiamy godzinę.

Nie jesteśmy firmą widmo jakich jest wiele w sieci.

My istniejemy i posiadamy swoją markę, więc rozumiemy wartość jaką stanowi dla nas każdy klient, gdyż to my jako przedsiębiorcy jesteśmy zależni od niego a nie on od nas. Dlatego też klient jest najważniejszą osobą w naszym biznesie.


Dla nas zadowolenie klienta to prawdziwy priorytet i taki właśnie cel nam przyświeca. Chcemy się prężnie rozwijać na rodzimym Polskim rynku a bez zadowlonego w pełni spełnionego u nas zakupem klienta nie jest to możliwe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty a gwarantujemy Ci, że na pewno się nie zawiedziesz.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod wskazanym w kontakcie numerem telefonu biura obsługi klienta lub maila, gdzie chętnie odpowiadamy na wasze pytania i staramy się udzielić zawsze fachowych odpowiedzi. Do każdego produktu dołączona jest instrukcja obsługi w języku Polskim oraz dowód zakupu. Aby wyjść na przeciw wymaganiom klienta, możliwy jest odbiór osobisty zakupionego towaru ale w tej kwestii prosimy wcześniej o kontakt.

sklep@exonone.pl530 371 487

×
Porównaj produkty

Porównaj

  • No products to compare
Wyczyść wszystkie Porównaj