Paski do zegarków, Bransolety

Paski do zegarków, bransoleta magnetyczna do zegarka Paski do zegarków damskich czy męskich z uwagi na częste użytkowanie mogą się zużyć. Firma Exon naszym klientom oferuje szeroki wybór pasków do smartwatchy, aby mogli wymieniać sobie paski w przypadku zniszczenia lub żeby dobrać dodatkowy pasek w innym kolorze. Możliwość wymiany pasków do zegarka jest bardzo wygodne. Możesz dobrać odpowiedni pasek do zegarka, który będzie kolorystycznie pasować do Twojego stroju. W ofercie znajdziesz zarówno skórzane paski do zegarka, stalowe bransolety z klasycznym zapięciem lub nowoczesnym zapięciem magnetycznym, jak i silikonowe paski idealnie sprawdzające się podczas treningu. W ofercie znajdziesz paski do zegarków o różnych szerokościach, dzięki czemu możesz dopasować pasek lub bransoletę do własnych preferencji.

 

Skórzany pasek do zegarka – klasyka na co dzień

Skórzany pasek do zegarka to element ponadczasowy, który nie wychodzi z mody. Sprawdzi się zarówno do noszenia na co dzień, jak i do wieczorowych stylizacji. W ofercie marki Exon znajdziesz wysokiej jakości, trwałe paski skórzane oraz nowoczesne połączenie jakim jest pasek skórzano silikonowy. Oferujemy skórzane paski w kolorze czarnym, białym, czerwonym czy brązowym.

 

Do uprawiania sportu – paski silikonowe do zegarków

Dla miłośników sportu proponujemy paski silikonowe do zegarków Exon. To rozwiązanie cieszy się popularnością z uwagi na estetyczne wykończenie oraz wodoodporność. Silikonowe paski do smartwatchy są również bardzo wygodne. Nie krępują ruchów i bardzo dobrze sprawdzają się podczas treningu.

Sprawdź: folie i szkła ochronne oraz ładowarki do smartwatchy.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.